Oferujemy kompleksowe usługi związane z filmowaniem z powietrza dronem na terenie śląska oraz małopolski. Do tego celu wykorzystujemy bezzałogowy statek powietrzny zwany powszechnie dronem, który wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości HD 4K .

Posiadamy licencje UAVO VLOS Urzędu Lotnictwa Cywilnego uprawniająca do lotów komercyjnych na terenie Polski.

Ujęcia z lotu ptaka wykorzystuje się w takim zakresie jak: teledyski, filmy firmowe, filmy ślubne , wideorelacje z imprez plenerowych i uroczystości. Niewielki koszt a świetny efekt. Oferta dla firm jak i indywidualne zlecenia.

 

Przykładowe ujęcia filmowe z wykorzystaniem drona:

Co z nagranym materiałem?

Wszystko zależy od potrzeb. Możemy dostarczyć zarówno surowe nagranie do dalszej obróbki we własnym zakresie jak również w pełni przygotowany, zmontowany i gotowy do emisji/publikacji materiał filmowy. Montażem i obróbką zajmą z doświadczeniem w postprodukcji, którzy gwarantują konsultacje podczas powstawania projektu.

Co filmujemy?

Zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych znalazło szerokie zastosowanie przy produkcji filmów promocyjnych firm czy miast. Doskonale sprawdziły się przy filmowaniu zawodów sportowych, wydarzeń kulturalnych, ślubów, zabytków czy panoram miast. Dzięki dronom możliwe jest monitorowanie imprez masowych, sieci przesyłowych, jak również relacjonowanie gorących wydarzeń bieżących czy dokumentacja prowadzonych inwestycji.

Co z jakością nagrania?

Kamery są elektronicznie stabilizowane we wszystkich trzech osiach oraz izolowane od drgań, dzięki czemu uzyskiwany obraz jest stabilny, płynny i odporny na oddziaływania zewnętrzne np. podmuchy wiatru.

 

Standardowy cennik:
  • Pojedyncze zdjęcia – od 150,00 zł
  • Pojedyncze ujęcia filmowe – od 250,00 zł
  • Ujęcia filmowe podczas dnia ślubu (kościół, przyjęcie) – od 499,00 zł
  • Film z ujęciami z drona z danej lokalizacji (ok. 3 min) – od 899,00 zł

Koszt za pojedyncze ujęcia z drona (kilka zdjęć lub 10 min filmu) wyceniany jest indywidualnie.

 

Kategorie: DRONE